+421 948 177 924
Duklianska 25, 052 01 Spišská Nová Ves
sklenarstvomier@gmail.com

O NÁS

O firme sklenárov

Sme tím, ktorý prináša riešenia pri opracovaní výrobe a montáži produktov z plochého priemyselného skla. Máme dlhoročné skúsenosti s realizáciou interiérových a exteriérových riešení nielen pre vaše bývanie ale i náročnejšie projekty, apartmánové domy, wellness alebo hotely

Firma pôsobí v Spišskej Nove Vsi od roku 2018. Spoločný zámer, predošlé skúsenosti a moderné vízie jej zakladateľov nazbieraných na domácom trhu ale i v zahraničí dnes predstavujú tvorivú zostavu špecialistov na sklo v tomto regióne. Neustále zdokonaľovanie sa v oblasti montáže skla a technologickej vybavenosti výroby nás neustále ženie vpred a našich zákazníkov utvrdzuje v spoľahlivosti ponúkaných služieb.

Vyrábame, dodávame a montujeme celosklenené bezrámové systémy. Všetky produkty sú projektované na mieru s ohľadom na priestor a požiadavky klienta. Najčastejšie sú to sklenené zábradlia, priečky, zádveria, systémy posuvných dverí, presklené striešky, sprchovacie kúty, kuchynské zásteny, zrkadlá a rôzne výrobky zo skla. Sklo je už dnes neoddeliteľnou súčasťou moderného úžitkového stavebníctva a preto Vás radi nasmerujeme na výber správneho druhu skla a jeho možností využitia.
Naše poslanie Naša vízia Naša hodnota
An IT firm or MSP who keeps your IT running smoothly at all times is like a plumber who fixes your pipes; that’s what they are supposed to do. Many IT firms struggle to keep themselves and their IT from falling apart. We’ve raised the standards in this industry and are a leading cybersecurity.
We have critical compliance designations, including SSAE 18 Type II and PCI, adhering to the strictest industry regulations. We train our staff on HIPAA best practices on behalf of our healthcare clients. We incorporate and maintain advanced monitoring, anti-malware, and authentication tools.
Every ITS client has a dedicated Virtual CIO who provides personalized, strategic guidance. Your vCIO understands what drives your business and recommends technology solutions to solve your unique needs. With your best interests in mind, your vCIO assists with budgeting.
ročné skúsenosti
Špecialisti na sklo
Komplexné realizácie úžitkových a dizajnových sklo provkov pre Vaše bývanie a biznis
Team Member

Passionate Personalities, Versatile Brains

Ashish Sudra

Founder & CEO
Lead the team of passionate developers, designers and the strategists with a lot of thought and analysis come true!
Read more

Rachna Sheth

Business Head
Rachna joined IT Solutions in 2003 and worked in a variety of technical support roles before becoming VP of Network.
Read more

Tapak Meni

President, Principal
As VP of Sales and Marketing since 1999, Jim oversees all new business acquisition at IT Solutions.
Read more

Ergi Laura

Sales & Marketing
Garrett serves as the lead VCIO (Virtual Chief Information Officer) to our clients and guides IT Solutions' technology strategy.
Read more
1 +
Spokojných zákazníkov
1 +
Projekty a realizácie
1 +
Roky na trhu
1 +
Montážny tím

Referencie, ktoré hovoria za nás

Referencia klienta:

Archív

Žiaden archív na zobrazenie.

Kategórie

  • Žiadne kategórie